Google AdWords

Teikiame Google AdWords reklamos kūrimo, palaikymo, priežiūros paslaugą.
Kokią naudą duos Jums “Google AdWords”?

Google AdWords yra visai kitokia, efektyviai jūsų potencialius klientus, užsakovus, pirkėjus, pasiekianti reklama internete.

Jūs galite pasiekti potencialius klientus būtent tada, kai jie ieško to, ką jūs parduodate. Ši reklama tikslingai nukreipta į žmones, kurie jau ieško panašių produktų ir paslaugų. Jei reklama televizijoje ar radijuje transliuojama visiems žiūrovams ar klausytojams – net ir tiems, kuriem ji visiškai neaktuali – tai Googe AdWords reklama matoma tik tiems, kuriems ji reikalinga. Todėl labai tikėtina, kad interneto vartotojai, Google AdWords reklamos dėka, pamatys būtent jus.
Galite pasirinkti, kur bus rodomas jūsų skelbimas – kokia konkreti vieta ir geografinė vietovė (šalys, miestai ar net sritys). AdWords pasiekia labai didelę interneto vartotojų auditoriją visame pasaulyje.
Jūs galite valdyti savo reklamos biudžetą. Pagal kainos už paspaudimą mokestis taikomas tik tada, kai kažkas paspaudžia ant jūsų skelbimo, o ne tada, kai Jūsų reklama bus rodoma – tai dar vienas Google AdWords reklamos privalumų!
Jūs nuspręsite, kokią pinigų sumą jūs norite išleisti kiekvieną mėnesį ar dieną. Jums niekada nereikės mokėti daugiau nei ši suma. Taip pat nėra įsipareigojimo dėl minimalių išlaidų. Jūs turite galimybę sužinoti visus paspaudimus labai tiksliai.
Kasmėnesinėje ataskaitoje matysite kaip ir ką veikia jūsų skelbimą spaudžiantis interneto vartotojas.
AdWords yra puikus įrankis, su kuriuo galite redaguoti ir pagerinti savo skelbimą ir padidinti potencialių klientų nukreipimą į savo tinklalapį.

“Google AdWords” paslaugos kaina apima šias paslaugas:

“Google AdWords” kampanijos strategijos sukūrimas,
kampanijos tikslų nustatymas,
kampanijos tikslų aprašymas,
skelbimų grupės ir skelbimų sukūrimas,
raktinių žodžių atrinkimas,atliekant jums tinkančių ir norimų tyrimą,
Adwords reklamos kampanijos sukūrimas,
skelbimų įvedimas į sistemą,
finansinių išteklių nustatymas kampanijai,
svetainės auditas.

Paslaugos kaina nuo 299 Lt/mėn. + Reklamos biudžetas (rekomenduojamas bent 300 Lt/mėn.).

Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą, prašome SUSISIEKTI SU MUMIS!